2016-11-18 20:58:18

Już za tydzień Black Friday - najlepsze promocje

Już za tydzień Black Friday - najlepsze promocje

Już 25. listopada odbędzie się wielkie święto dla szukających okazji! Wiele sklepów przygotuje specjalne promocje z tej okazji, a my będziemy Was o nich informować!

 

Kiedy obchodzimy Black Friday?

Czarny Piątek obchodzony w piątek po amerykańskim Dniu Dziękczynienia. W tym roku wypada ono 24. listopada, więc już dzień później będziemy mogli się cieszyć wyjątkowymi promocjami!

 

Na łamach kiedywyprzedaże.pl prezentujemy najbardziej atrakcyjne oferty, niestety często one trwają bardzo krótko, dlatego też warto zostać naszymi Fanami na Facebooku, aby żadna okazja nie przeszła koło nosa! :)

 

Najlepsze promocje na Black Friday

Część sklepów już rozpoczęła jesienne promocje z okazji tego dnia. Zbierzemy dla Was listę najbardziej atrakcyjnych akcji i wyprzedaży.

 

Black Friday w Answear.com

W sklepie internetowym Answear.com już trwa obniżka cen przed Czarnym Piątkiem. Tysiące produktów przeceniono nawet o 50%. Promocja trwa do 26.11.

Grafika promocji black friday w sklepie internetowym Answear.com. Kiedy czarny piątek. Promocje na black friday

Grafika pochodzi ze strony answear.com

Przejdź na stronę promocji!

 

Nie przegap promocji w Black Friday - zostań naszym fanem na Facebooku!

 

 

Black Friday w Internecie

Promocje nie kończą się na Czarnym Piątku. Następnie obchodzony jest tzw. Cyber Monday - dzień w którym wiele promocji przygotowują sklepy internetowe. Ponadto 29. listopada obchodzony jest w Polsce Dzień Darmowej Dostawy i prawie wszystkie sklepy wysyłać będą towary, zamówione tego dnia, bez dodatkowych kosztów transportu!

 

Tak łatwo możesz oszczędzić, więc na co czekasz?


Wyglądasz świetnie! Daj szansę innym ;) Udostępnij!