2016-06-24 19:36:10

Brexit: Spada wartość funta, tanieją brytyjskie ubrania!

Brexit: Spada wartość funta, tanieją brytyjskie ubrania!

Brytyjczycy zdecydowali - blisko 52% wyborców opowiedziało się za opuszczeniem Unii Europejskiej. Wczoraj zastanawialiśmy się, jak wpłynie to na rynek mody. Wiemy już trochę więcej, nie wygląda to najlepiej dla wielbicieli brytyjskiego stylu, opisujemy jakie mogą być następstwa tej decyzji.

 

Ubrania ze zdjęcia głównego:

  1. Skórzana kurtka Pepe Jeans - 589,50 zł, wcześniej 1179 zł
  2. Sukienka Dorothy Perkins - 127,20 zł, wcześniej 159 zł

 

Po pierwsze nie wiemy czy do Brexitu faktycznie dojdzie. Część prawników już sugeruje, że referendum nie zobowiązuje władz Wielkiej Brytanii do podjęcia tej decyzji. Jest to jednak zdecydowany mandat narodu do drastycznych działań i trudno sobie wyobrazić sobie scenariusz, w którym rządzący zupełnie zignorują wolę wyborców. Wczorajszy artykuł na kiedywyprzedaże.pl

 

Na łamach kiedywyprzedaże.pl prezentujemy najbardziej atrakcyjne oferty, niestety często one trwają bardzo krótko, dlatego też  warto zostać naszymi fanami na Facebooku, aby żadna okazja nie przeszła koło nosa! :)

 

Funt jest najsłabszy od 30 lat. Na krótką metę to doskonała okazja dla wielbicieli brytyjskich ubrań. Już dzisiaj kurs waluty brytyjskiej osłabił się względem złotego z wyjściowych 5.70 zł za 1 funta do nawet 5.36, co oznacza tańsze zakupy!

 

Letnia wyprzedaż ASOS.com - nawet 50% taniej - oszczędamy na Brexicie

Letnie wyprzedaże - rabaty asos.com - promocje czerwiec lipiec 2016

Zdjęcia pochodzą ze strony asos.com

 

Proponujemy skorzystać z trwającej wyprzedaży w sklepie ASOS.com. W tym momencie jednak strona internetowa nie funkcjonuje poprawnie, pewnie ze względu na olbrzymie zainteresowanie :)

 

Londyńska giełda poczuła już dotkliwe spadki - największy indeks giełdowy FTSE 100 stracił już na wartości ponad 125 miliardów funtów! Z czasem inwestorzy pewnie się uspokoją i nastroje na giełdach będą się poprawiały. Jednak gwałtowna zmiana przewidywanych wyników z wieczora oraz niespodziewany sukces zwolenników Brexitu musiał skutkować gwałtownymi reakcjami oraz od spadkami niespotykanymi na taką skalę od lat.

 

Dzięki takiej sytuacji w Wielkiej Brytanii liczymy na taniego funta, co spowoduje znaczący spadek cen w brytyjskich sklepach internetowych

 

Letnia wyprzedaż TOPSHOP - nawet 50% taniej - oszczędamy na Brexicie

Wyprzedaże Topshop - letnie pomocje - czerwiec lipiec 2016

Zdjęcia pochodzą ze strony topshop.com

 

 

Nie wiemy jak będzie wyglądał proces opuszczenia Unii Europejskiej, na jakich zasadach przebiegnie, ani ile potrwa. Teoretycznie procedura jest opisana w Traktacie Lizbońskim, jednak nie jest ona opisana szczegółowo. Artykuł 50. tego dokumentu celowo został opisany w ogólnikowy sposób - nikt nie przewidywał, że faktycznie Unia Europejska może stanąć przed takim dylematem.

 

Polecamy zakupy, ponieważ dzięki niskiemu kursowi funta możemy wiele zyskać, łącząc to z okresem wyprzedaży, to perfekcyjny moment na zakupy!

 

Ubrania brytyjskich marek odzieżowych możemy też kupić na wyprzedaży Zalando.pl

 

Letnie wyprzedaże - brytyjskie marki odzieżowe - oszczędzamy na Brexicie

Tak łatwo możesz oszczędzić, więc na co czekasz? :)


Wyglądasz świetnie! Daj szansę innym ;) Udostępnij!